Kontracepcija

Cerazette

natis

Postovani,
molim vas savjet po pitanju interakcija minipilula Cerazette i Omega 3..moram piti riblje ulje zbog povisenog kolesterola,nista strasno..Dali ima interakcija izmedju pilula i omege 3,jer koristim tablete zbog zastite..Nadam se da nema ali ipak sigurnije mi je cuti vas savjet..
Puno hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Učinak kontracepcije nije umanjen.

natis

Postovani doktore,molim vas jos jedno pitanje po pitanju ucinka zastite pilule..Isto tako pijem zadnjih danaAloe Vera Esi regulalator probave koji je na boljnoj bazi..Htjela sam pitati dali bilo koji biljni preparat moze utjecati tako da umanjuje zastitu? Uvijek gledam da pijem kapsulu prije spavanja da nebi bilo nuspojava ...
Puno vam se zahvaljujem
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije umanjen učinak. Jedino preparati gospine trave umanjuju učinak.

natis

Postovani,
hvala vam najljepsa---Koliko sam vidjela preparat nema gospine trave.tako da mogu piti. A sto se tice cajeva domacih dosta ih pijem i zato dobro da ste mi rekli za ovu vrstu da umanjuje ucinak..
Jos jednom zahvaljujem
Lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.