Kontracepcija

Nolicin i Yaz

Jahoja

Postovani,
Znam da imate stotinu nepotrebnih pitanja na dan no pocelo me ovo malo muciti pa da i ja zagnjavim s pitanjem.
Pijem Yaz tablete godinu i pol. Pila sam Nolicin tri dana ( na dane 10,11,12.8 )
Imala sam odnos 11 dana nakon, 23.8.
Odnos je prvih par minuta bio bez kondoma, zavrsen je s kondomom, ( jer sam se sjetila da sam pila antibiotike)
Jesam li bila pod zastitom od kontracepcijskih pilula ili im je skroz smanjena zastita od Nolicina? I je li moguca trudnoca u tom kratkom vremenu bez kondoma. Hvala vam lijepa! Pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Koristite dodatnu zaštitu tijekom uzimanja antibiotika.

Jahoja

To mi je jasno, no da li Nolicin koji se uzimao samo 3 dana djeluje na kontracepciju Yaz i nakon 11 dana od njegovog zadnjeg uzimanja?
Pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

To nikako.