Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

diane 35

Emma

Poštovani, prije dvije godine zbog problema s aknama po licu, dekolteu i leđima, ginekolog mi je propisao diane 35. Ten mi se očistio, iako ne u potpunosti. Sada imam 23 godine , željela bih prestati s korištenjem pilula, ali me strah da mi se ponovo ne prošire akne. Mogu li nešto poduzeti da se to ne dogodi ? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Prof. dr. Jasna Lipozenčić

Nakon 2 godine kontinuiranog korištenja hormonskih preparata poželjna je pauza. Nema razloga za zabrinutost. Danas na tržištu postoje brojni lokalni preparati koji pružaju široke mogućnosti liječenja. Obratite se na pregled u Medicinsku kozmetologiju Klinike za kožne ispolne bolesti, Šalata 4, gdje će Vam nakon detaljnog kliničkog pregleda biti pružena adekvatna terapija.

Luc27

Poštovani!
Prošlo je 8 mjeseci kako sam uzimala diane 35 tj. već dva mjeseca ne pijem ništa od kontracepcije. Menstruaciju mi kasni već tjedan dana, a bilo mi je rečeno da je moguće da sad jedno razdoblje neću imati mensturaciju. Pa me zanima dali je to istina i dali je moguće da sam trudna?

Hvala!

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Pitanje postavite na forumu ginekologija.