duphason

melka

doktore imala sam, plodni dani su mi bili u sukrvici išla sam ginu . otkriven mi je polip u matrnici . zatim su mi ga odstranili. na kontroli za14dana vidio mije da je ost žilica .i prepiso mi je Duphaston 10mg .3 mj bez pauze3*1.dali je to normalno toliko puno na dan . a u uputi pise drukcije. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako vam je tako prepisano onda uzimajte prema navedenom. Nije previše svakako.

tonka1995

Poštovanje, nisam imala menstruaciju dva mjeseca i propisan mi je Duphaston 10mg i to 3 tablete na dan kako bi se izazvala menstruacija. Međutim, nije mi objašnjeno kako to djeluje. Zanima me da li krvarenje treba nastupiti nakon te jedne završene kutije ili moram uzeti drugu kutiju i piti to stalno dok ne dobijem menstruaciju? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte ga 10 dana a nakon toga će menstruacija nastupiti kroz par dana.