kasnjenje menstruacije

slavaveljo

postovani doktore,
unazad par godina otkriven mi je miom maternice ,u maju kad sam bila na kontroli dr.je rekao da moram na operaciju posto se dosta uvecao sad je 100mm-60mm.Mjesecnica mi je bila uredna do pr.mjeseca.Mjesecnicu sam imala od 5-8 jula pa nesjecam se tacno mozda i 25-29 jula,test na trudnocu radila sam 10 i17 avgusta ponovo oba puta bilo je negativno,,da bi 21.8 samo jednom pojavila se krv,a i 29.8 tj,juce isto tako samo jednom i poslije toga nema vise.Molim vas kazite mi sta da radim dali postoji mogucnost trudnoce ili je to mozda poremecaj zbog mioma.Hvala vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako je test negativan.
Koji je uzrok zaista ne mogu znati.

tontabubili

Postovani....zadnju menstruaciju sam imala 22.7. posto mi je probadena cusra i miom krenula sam piti biljni caj na bazi vrkute i marulje,pijem diane 35.....kasni mi 12 dana.....6 dan kasnjenja radila sam test koji je negativan bila na ultrazvuku i doktorica vidla zuto tijelo.....novu kutiju sam nastavila piti.....zanima ukoliko je stvarno trudnoca moze li sta plodu biti.....testu bas ne vjerujem jer u prijasnjim trudnocama tek 15 dan izostanka bio pozitivan

Dejan Šakoronja, dr. med.

Naravno da može. Napravite beta hcg iz krvi.