Kašnjenje menstruacije

milica

Pozdrav! Imam 37g redovne menstruacije svakih 28 dana. Zadnja je bila 26.2.2015 traju 4 dana znaci do 1.3. Odnose sam imala 5.3. Snošaj prekinut .Sljedeći odnos 19.3. Gdje u toku odnosa prokrvarim sa nađenim komadićem tkiva veličine ljesnika.Cista krva trajalo je dva dana dok se nije iscistilo.Trebalo je da dobijem 25.2. I nisam jaki bolovi u trbuhu i manje boln e grudi bez drugih simptoma trudnoće test nisam radila ali sam već bila trudna nekoliko puta simptome trudnoće ne osjećam. Ako nekoo može pomoći ii da odgovor bila bi zahvalna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam zaista o čemu bi se radili. Možda upala, cista, polip i sl.
Sugeriram UZV pregled.

July0810

Poštovani,imala sam prije problema sa kašnjenjem menstruacije,moja ginekologica mi je prvi put dala Duphastone tablete i nakon toga bilo je mjesec dana normlano krvarenje,nakon toga opet mi je kasnila i pila sam kontracepcijske tablete Logest. Naravno,mjesec dana je bilo dobro i onda ništa dalje. Imala sam vađenje spolnih hormona
FSH: 5,59
LH: 5,45
Estradiol: 172
Testosteron: 1,60

Moja ginekologica mi je rekla da su mi nalazi uredni,da nemam nikakva oštećenja,a mene zanima zašto mi i dalje ne dolazi? Dali dolazi do kakvog poremećeja,jer imam problema sa štitnjačom,povišene hormone i trošim tablete svako ujutro od 100 mg. Zanima me i sad vaše mišljenje? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Premalo detalja imam. Sugeriram dodatnu obradu i kontrolu endokrinologa .