Kašnjenje menstruacije a test negativan

Rositahh

Pozdrav.
Ovako.. Imam 20 godina, decka godinu dana, partnera ne mijenjam. Menstruacija mi je najvise znala kasnit do tjedan dana. Zadnjih par mjeseci je bila uredna. Znaci moj problem je sad , da sam ju zadnji put imala 6.2. I trajala je kojih 4 -5 dana. I sad kasni mi oko 20 dana.
Imali smo odnose sa i bez zastite. Kaze da je pazio. A sad koliko je to točno, ne znam.kod ginekologa sam bila prije 4 mj i kaze da je sve u redu.
Nisam nešto pod stresom bila ,nisam imala znakove nit nemam jos da bi menstruacija trebala doci. Napravila sam test nakon 7 dana , i sad nakon 17-18 dana sto mi kasni. Bili su oboje negativni.
Molim Vas da mi kazete ako znate zbog cega mi kasni.? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam zašto vam kasni. Pogledajte prijašnje postove o uzrocima kašnjenja menstruacije.