moguca trudnoca?

malaplava14

Lijep pozdrav. molim Vas da mi pomognete i odgovorite na moje pitanje jer sam neiskusna i zabrinuta. Naime imala sam odnos sa deckom o2.12. koji nije trajao ni minutu, nije ni svrsio nikako. ali zadnju menst. sam imala 17.11 . jeli postoje sanse da sam trudna. ( jos da napomenem da sam djevica). unaprijed velika hvala .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako nije došlo do ejakulacije u ridnici neće ni doći do trudnoće.

malaplava14

Hvala na odgovou, lp.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

kiki02

Dobar dan! Imala sam spolni odnos s kondomom (i ejakulacija van rodnice, kondom nije ni pukao ni ispao) u vrijeme plodnih dana, zanima me mogu li ostati trudna od predigre - decko mi stavlja prste a dirao je penis na kojem je mozda predejakulata? Menstruaciju trebam dobiti tek za tjedan dana, ali posto sam uvijek zabrinuta zanima me vas odgovor, hvala!

ira21611

Poštovani,
Pijem Diane 35 već 3 godine, zadnju pilulu sam popila u subotu a "menstruaciju " sam dobila u utorak kao i obično. Pijem ih redovito ( 2-3h +/-), i kroz cijeli mjesec odnose s prekinutim snošajem. Problem je što je ova menstruacija veoma oskudna, u tragovima i tako već treći dan.( inače su mi menstruacije oskudne ali nikada onako) Tražila sam u ljekarni test na trudnoću ali su mi preporučili da neće biti pouzdan zbog tragova krvi u urinu. Da li postoji mogućnost trudnoće?
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kiki šansa za trudnoćom ne postoji.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ira ne treba vam test. Ne radi se o trudnoći.

Postovanje,zanima me mogu li izračunati plodne dane u odnosu na 5 zadnjih menstruacija koje su koliko toliko uredne kakve znaju biti.
dakle menstruacije su nastupile 21.7., 27.8., 28.9., 29.10. 28.11. sve su trajale po 4 dana.
spolni odnos sam imala 5.12. i to 1.put. nije svršio u mene vec minutu dvije nakon vađenja. više odnosa nismo imali. mjesecnicu još nisam trebala dopbit ali imam simptome poput učestalo mokrenja i strašnopg umora i pospanosti. Da li je moguća trudnoća? Hvala unaprijed na odgovoru. Pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dani su plodni no ako nije bilo ejakulacije, ne vidim problem.

blabla17

Postovani, imala sam danas odnos s deckom i plodni su mi dani. Kondom nam je pukao ali on je to primjetio tek prije nego je trebao svrsiti pa ga je izvadio van no dio sperme mi je zavrsio na ulazu u vaginu. Ja sam to obrisala i kasnije me zadovoljavao prstima.Da li je moguce da je doslo do oplodnje? Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom šansa za trudnoćim postoji. Savjetujem pilulu za dan poslije.

scaredgrl

Postovani,pozdrav!
Prije da se ispricam na postavljenom pitanju jer vam ih je vec sigurno dosta..ali strah ne bira happy
Ovako, postoji li sansa trudnoce ako se spolovila dodiruju a na muskom ima sluzi? Djevica sam, zadnji put kad smo se zadovoljavali decko me malo zagrebao dolje noktom i bilo je malo krvi..(vjerojatno od ogrebotine), ne velika kolicina,malo na papiru. Nakon toga su nam se spolovila dodirivala...bilo je jako puno njegove sluzi ali ejakulirao je puno poslije sa strane. Mjesecnica mi kasni vec 7 dana i strah me. Jako sam nervozna i ne spavam (mozda zbog toga i kasni) pa bi vam bila jako zahvalna kad biste mi odgovorili i pomogli!
Puno hvala,pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dodirivanjem nećete zatrudnjeti. Pa zar se u toj školi više ništa ne uči o takvim stvarima.

scaredgrl

Nazalost ne uce u detalje. Primorani smo se educirati internetom, ovaj mi se portal ucinio najstrucnijim.
Oprostite ako sam vam smetala pitanjem i hvala jos jednom.

mikicaaaaa

Postovani Zadnju menstruaciju sam imala 24-tog april a a trajanje ciklusa je do 29 dana tako da bih sada trebala dobiti 23-eg.Vec od desetog maja sam pocela osjecati da me bole grudi tj.simptome da cu dobiti, Cetrnaestog maja je momak ejakulirao u mene tj devet dana prije sledeceg ciklusa i danas imam bolne grudi cesto idem.u wc muka mi je,i sad cekam da dobijem,pa me zanima da li mi je to bio plodan dan i da li postoji mogucnost da sam trudna ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mikica ako su ciklusi na godišnjoj razini redoviti, taj dan kad ste imali odnose ne bi trebalo doći do trudnoće.

mikicaaaaa

Pa stalno su mi bili redovni ciklusi,medjutim prosli i pred prosli mjesec mi je kasnilo 7 dana i zato se sad nadam da cu dobiti normalno.Doktorica mi je rekla da je to zato sto sam smrsala sve kile .Ako mi sad bude kasnilo a sumnjam da hoce posto imam simptome da cu dobiti da li je moguce da sam trudna i posto sam mnogo znatizeljna zanimama me mogu li sutra uraditi kucni test na trudnocu ? Hvala..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne prije 23.5.

visnjaa1991

Postovani,
proslog mjeseca sam menstruaciju imala 07.04. , prije toga sam imala 13.03, 12.03 . Imala sam odnose 14.04 , zatim 28.04 i 07.05. Nismo koristili zastitu vec metodu prekinutog snosaja. Svaki put je ejakulacija bila van rodnice. Brinem se jer jos uvijek nisam dobila menstruaciju. Medjutim osjetim vec nekoliko dana bolove kao kad trebam da dobijem menstruaciju i pojavljuje mi se svijetlo rozi iscjedak, ali menstruacija jos uvijek ne. Posto sam citala da je to jedan od znakova trudnoce uradila sam test i bio je negativan. Pa me zanima da li postoji mogucnost trudnoce i da li treba da ponovim test?