mogućnost trudnoće

skoljka90

Poštovani,
ciklusi su mi redovni, u trajanju 28 dana. Zadnju menstruaciju sam imala 7.4., nezaštićeni odnos je bio 11.dan ciklusa, odnosno 17.4.
Zanima me kolike su šanse za začeće? Ako ih ima, mogu li test napraviti prije izostanka menstruacije?
Unaprijed hvala puno happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Velika ako je došlo do ejakulacije. Test najranije napravite u vrijeme očekivane menstruacije.

skoljka90

Je, došlo je do ejakulacije.. Hvala Vam puno na odgovoru happy

skoljka90

Je, došlo je do ejakulacije.
Hvala Vam puno happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

skoljka90

Još jedno pitanjce, čitala sam na internetu da je životni vijek spermija i do 5 dana, ali da su za oplodnju sposobni samo unutar 48 sati, odnos sam imala znači u petak oko 14h, a po simptomima mi je ovulacija bila s ponedjeljka na utorak.. Mislite li da to znatno smanjuje mogućnost s obzirom na duljinu sposobnosti?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znate točno kad vam je bila ovulacija. Šansa postoji.

ameliia

Postovani, zanima me postoji li mogucnost da sam ostala trudna ako sam za vrijeme plodnih dana imala nezasticeni spolni odnos (14.3)i nakon toga sam dobila menstruaciju(29.3) koja je bila obilnija i duzeg trajanja nego inace.. A od tada su mi grudi jako osjetljive i nabujale su, inace su osjetljive samo 5-6 dana prije m, a sada vec mjesec i pol, mucnine imam samo navecer, cesto mokrim i osjetim nekakvo zatezanje u donjem dijelu stomaka. Pretpostavljam da je nemoguce nakon menstruacije biti u drugom stanju ali nisu mi jasni ovi simptomi, a po forumima sam citala da su neke zene ostale trudne i u ovakvim situacijama. Da napomenem, ciklusi su mi redovni, 28 dana.. A trajanje menstruacije 4 dana. Zadnja m trajala je 6 dana.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Smetnje koje navodite su nesprecifične i vezane uz bezbroj drugih stanja.

sannya

Poštovani,
imam pitanje u vezi moguće trudnoće...pijem Lindinette 20 redovito...znači iz zadnje kutijice sam popila sve tablete redovno u isto vrijeme bez kašnjenja i preskakanja...no mestruacija mi nije došla u subotu nego u ned rano ujutro...trajala je oskudnije nego inače i dan kraće...dali postoji ikakva mogućnost od trudnoće? danas bi trebala početi s novom kutijom...i da osjećam cijelo vrijeme laganu bol u donjem dijelu trbuha..hvala unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Započnite s novom kutijom. Ne radi se o trudnoći dakako.

skoljka90

Poštovani,
Kada sam bila u nedoumicama jel moguće ili nije ipak..napravila sam test i pozitivan je.
Lijep pozdrav i hvaaala happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odlično za vas.

andjeo23

Pozdrav! Spolni odnos sa dečkom sam imala dva puta u danu, ujutro i predvecer, prvi put smo koristili kondom, drugi put nismo koristili nikakvu zaštitu, već metodu prekinutog snošaja. Svršio je vani, a penis je izvadio minutu prije ejakulacije. Ja sam četvrti dan nakon toga dobila menstruaciju, i trajala je kao i obično. Zanima me imam li ikakvog razloga za brigu oko trudnoće? Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate. Imali ste menstruaciju.

andjeo23

Da jesam, ali sam negdje procitala da do zaceca može doci tek nakon nekoliko dana od odnosa, a i menstruacija mi je brzo nastupila poslije toga, pa sam se malo zabrinula. I sada imam nelagodnu bol u donjem dijelu stomaka,vjerovatno od straha, ali kao sto vidim, nema razloga.. Mnogo hvala na brzom odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne brinite.

posebna

Postovani moze kratko putanje.....
postoji li mogucnost trudnoce ako je odnos bio 10.5 a ovulacija 15.5?

panicarkaa

Postovani,dan nakon spolnog odnosa koji je bio uz koristenje kondoma dobila sam menstruaciju koja je uranila 3 dana ali je bila normalna kao i ove ostale,desetak dana nakon imala san gusti bijeli iscjedak i vec dva dana osjecam neku nelagodu u donjem dijelu trbuha,postoji li mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posebna, kako ste sigurna da je ovulacija bila baš 15.-tog?