moze li tako da zatrudni

d12345

prije par dana sam imao analne odnose sa devojkom usled cega sam svrsio u nju i nakon cega sam primjetio da je kondom pukao
uzeli smo maramice i sve ocistili nakon nekoliko minuta smo presli na prednji dio,naravno sa zastitom...
da li je moguce da se sperma izlila jer je ona lezala na stomak i da je doslo do oplodnje
izvinjavam se na nekim vulgarnijim izrazima...poz

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tim načinom neće doći do trudnoće. No ako je kondom puknuo u rodnici a vi ejakulirali u rodnicu tada je trudnoća moguća.

d12345

znaci ne postoji mogucnost da se sperma...izlije...ulije...pa da dodje do oplodnje...
hvala na odgovorima...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.