trudnoća

nijebitno11

Postovani!
trebam stručno mišljenje!
Dali je moguće da zatrudnim ako dečko svrši u mene dan prije plodnih dana?
usput da znate želim zatrudnit, i pokusavamo vec 4 mj. i nista.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kad vam je bila zadnja menstruacija? Koliko vam traju ciklusi? Kad ste imali odnos?

nijebitno11

zadnja mmenstruacija mi je bila 2.7 do 7.7
a ciklusi su mi od 30 -31 dan... nije uvjek tako i onda mi je tesko odredit plodne dane.. i sad neznam dali sam ih dobro odredila.
zadnji sexualni odnos bio mi je jucer.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite si trakice za ovulaciju. Na našim stranicama vam je reklama.
Clear blue. To vam toplo preporučam.

nijebitno11

dobro. hvala puno!
to ima u svim ljekarnama?

Dina1234

Postovani!
Prije par dana decko mi je stavio penis, ali dalje nije bilo nikakvih pokreta, samo je bio u meni nekih 5 min,uopce nije svrsio. Taj dan su mi bili plodni dani i nismo imali nikakvu zastitu. Zanima me jel moguce da sam trudna?
Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nijebitno, ima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dina ako nije ejakulirao onda ne.
Što ste vas dvoje radili najbolje znate vi.

editsami

Poštovani,
zadnju menstruaciju sam imala 11.06. U ponedjeljak, 14.07. sam radila test za trudnoću i vidjela se jasno linija, ni tamna i svijetla. 15.07. sam opet radila test i nije bilo crtice, da bih jutros 16.07. opet radila test i pojavila se izrazito svijetla linija. Sutra ujutro opet planiram raditi test. Prvi test kad sam radila nakapala sam mnogo kapi urina, a drugi i treći po svega 5 kapi kao što stoji u uputstvu. Ciklus mi traje 33 dana. Zanima me Vaše mišljenje, da li je trudnoća u pitanju ili ne, buni me onaj negativan test.
Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne držite se uputa testa. Savjetujem da napravite beta hcg iz krvi.

editsami

I jutrošnji test je bio pozitivan, također mi je i doktorica rekla da je sigurna da je trudnoća u pitanju, jer sam bila na pregledu i radila ultrazvuk. Rekla je također da ne radim testove do ponedjeljka, jer se može desiti negativan test zbog određene osjetljivosti pojedinih testova, pa da se ne opterećujem.
Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite beta hcg iz krvi. Sigurnije je.

nijebitno11

Postovani!
mozete li mi objasnit u kojem je polozaju cervix ako je doslo do zaceca?
hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije vezano uz začeče. Može biti sprijeda, centriran, straga.

nijebitno11

Poštovani!
trebam jos jedan savjet...
U kojem je polozaju cervix ako je doslo do začeća?
Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema pravila, odgovorio sam vam. Jedno s drugim nema veze.

nijebitno11

dobro hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Vona92

Poštovani u zadnjih 7 dana osjećam slabu bol u zeludcu . Muž i ja smo imali odnose prije dva tjedna i svrsio je u meni al nisam bila u plodnim danima menustraciju sam dobila prije 5 dana (inače imam 4 dana ) i slabija je nego inače . Imam povremeno bol u donjem dijelu trbuha . Grudi me malo bole pa me zanima dali je moguće da sam trudna? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći dakako.