trudnoca

anamalie

Dobsr dan. Zadnji menzis imala sam 20 09 tog a odnos sam imala 24 tog znaci 4dan menzisa. Sad bi ga tribala dobiti 20 10.napravila sam dva testa u razmaku tjedan dana jedan i drugi i oba su bila negativna. Sad bi mi triba doc menzis 20 10 tog al nema nikakvih naznaka. Jel moguca da sam trudna a nije svrsia u mene

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći.

ajlica321

ako sam poslije odnosa imala dvije redovne menstruacije i jedna mi je dosla ranije 7 dana da li je moguce da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.

ivanaivanaivana

U 29 -toj sam nedjelji trudnoce,juce sam radila nalaze i imam GRA 8.8 a referentne vrijednosti su do 7.7,da li je to opasno za plod ili je normalno u trudnoci,hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalan nalaz i može biti do 12 u trudnoći.

babylove25

postovanje..trudna sam 15 tjedana i zamolila bih vas odgovor jer ga jednostavno moja gin.izbjegava...zadnju menst.sam imala 12.9 koja je trajala 3 dana(mens.nesredovite svaki 24,26,28 dana kako kad nekad se i oduzi) odnos smo imali 18,20,23,26.9 test koji je pozitivan i vadjenje bete bio je 13.10 betahcg 131...vadila sam betu svaka dva dana jer se nista nije vidjelo na uzv sve do 28.10 (beta 30 000 ) e sad ono meni bitno dali se moze znati kojeg dana sam ostala trudna ? ono sto sam uspjela pronaci prek interneta je da je ta razina bete(131) ukratko 2 tjedna plus okvirno 6-10 dana od zaceca do implantacije... to znaci po mojem racunjanju da sam 20-21.9 ostala trudna a da se implantacija dogodila 30.9...dali je to okvirno tocno?hvala i nemojte zamjeriti...znatizelja je jaca od mene

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vaša je konstatacija točna.