Zabrinuta

Veri

Dobra vam večer imam jedno pitanje....ja i dečko već 5 mjeseci radimo na bebi nažalost bezuspješno. Menestruacija je inače redovita svako 30 dan s malim odstupanjima tj zna zakasniti kad sam pod stresom no ovaj mjesec se događa nešto jako čudno. Naime menestruacija je trebala doći 25. Kolovoza. No 12-og mi se pojavio smeđi iscjedak koji sam samo primjećivala na wc papiru. To je trajalo tri dana dok sinoć nakon svađe nisam otišla na wc i primjetila da se pojavila krv. To traje i danas ali me brine što to nije obilno ko stvari inače, ne boli me trbuh i grudi mi nisu osjetljive ko inače za vrijeme menestruacije. Molim vas za vaše iskreno mišljenje i unaprijed vam zahvaljujem na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je implantacijsko krvarenje.
Pričekajte koji dan vrijeme menstruacije.

Veri

Hvala na odgovoru happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Veri

Bog, ovako menestruacija je trebala biti 25.08 tada sam primjetila da su mi grudi osjetljive. Na žalost ginekolog kod nas je jako nerazuman i radi sve na prišu i polovično bili bilo pametno napraviti test već sada ili da pričekam još koji dan? Hvala vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da možete napraviti test na trudnoću.

zabrinuta_22

Postovani, trudna sam 6 tjedana. Danas sam bila kod doktora i u mokraci su mi nasli bakterije, rekli su mi da imam jaku upalu i da ima krvi u mokraci i da su leukociti poviseni, pa sam dobila antibiotik amoksicilin 500mg, 3x1. Zanima me dal smijem piti te tablete buduci da sam trudna samo 6 tjedana, ima li kakve opasnosti za bebu?

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema brige za trudnoću. Ali osobno bih prvo napravio urinokulturu.

Veri

Nisam napravila test jer se je 29-og navecer pojavilo lagano krvarenje kao menestruacija. Bila sam jako iznenađena da mi menestruacija dolazi nakon tako kratkog vremena od posljednjeg krvarenja. No danas sam na internetu procitala da postoji mogucnost da se pojavi krvarenje kada bi trebala nastupiti menestruacija. Inace imam bolne menestruacije koje budu obilne. No ova menestruacija je slaba i nema ugrusaka. Koje je vase misljenje. Dok krvarim nemogu kod ginekologa a neznam mogu li raditi test?! Kolike su mogucnosti za trudnocu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se ipak prema opisanom ne bi radilo o trudnoći.