Kontracepcija

Hitna kontracepcija

Atea

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 14.11., a nezaštićeni odnos 24.11. Nisam sigurna dali je išta završilo unutra, iako postoji velika mogućnost da je. Ciklusi su redoviti. Ella one sam uzela nakon 34 sata. Sada mi kasni mjesečnica 4 dana. Test sam napravila 2 dana prije menstruacije, na dan očekivane te 3 dana nakon očekivane menstruacije i sva tri navedena testa su negativna. Već nekoliko dana osjećam bolove u donjem dijelu leđa, ali druge simptome prije menstruacije nemam. Kolike su šanse za trudnoću, trebam li biti zabrinuta?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom da su tri testa pokazala negativno ( a zadnji - tri dana nakon očekivane menstruacije je vrlo pouzdan) trudnoću možete isključiti. Vjerojatno je tableta poremetila ciklus.

Atea

Hvala Vam puno.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.