Kontracepcija

zabrinuta

urban18

postovanje!!!
25.6 sam imala odnos s deckom,doslo je do puknuca kondama..nakon 30-tak min sam popila tabletu "vikela"..i evo skoro su prosla 4dana a nisam dobila krvarenje prouzrokovano zbog "vikele"..niti imam kakvih simpotama sto su opisani u uputstvu ranije spomenute tablete..pa sam se zabrinula?!
sta da radim? da cekam jos koji dan ili da idem ginekologu? zadnja menstruacija mi je bila 17.06.. sljedeca bi trebala biti 12.7...
i jos vas molim da mi kazete da li ce mi sljedeca menstruacija kasniti i koliko dana otrpilike????
unaprijed hvala...

Natalija Beljo, dr. med.

Još uvijek imate vremena. I od dana kad dobijete izazvano krvarenje računajte 28 dana do sljedeće.