Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Temperatura poslije antibiotika

Biv

Poštovani,

Djevojčica od godinu dana je prije 10 dana dobila antibiotik jer je imala upalu ždrijela, no međutim kada je popila antibiotik nakon 2 dana dobila je temperaturu 39. Svakih 6 h guram cepic ali je problem sto nakon antibiotika dobila temp a po krvi je bilo bakterijski. Sad smo na moru ne znam sta da radim dali da odem na hitnu da joj vade krv i bris?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Treba je odvesti na pregled i prema nalazu odlučiti da li treba laboratorijska obrada, i ako treba, koje vrste.