Kontracepcija

diane35

micilica

pila sam diane35 pilule 6mjeseci i onda sam pauzirala 3ili4 mj.pa me interesuje mogu li ih sad opet poceti piti ili bih trebala prvo na pregled? Unaprijed hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Napravite prvo ponovo pretrage.

adri23

Poštovana doktorice.

Imam malu nedoumicu oko menstruacije. Naime već 6 mjeseci pijem diane 35 i sve je ok. 1.7. sam popila zadnju 21. tabletu sa kartice a menstruacija mi inače dolazi 4. dan. danas je 5. dan a menstruacije još nema. Da li ima možda kakve veze promjena klime jer sam u 6.mj. za spojeni vikend bila na moru?

Unaprijed hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Zna se dogoditi da dođe i 7 dan pauze.