Kontracepcija

kontracepcija i krvarenje

leena

zamolila bih neko strucno lice ili djevojke koje imaju slično iskustvo da mi odgovore...
pijem svoje prve YAZ pilule već dvije nedelje... menstruacija m je trajala 5 dana a od tada svaki dan imam malo tačkasto krvarenje,vise poput kafenkastog sekreta, i uz to u toku odnosa osjećam malo neprijatan miris, a svi ginekološki nalazi su mi dobri kao i papa...
e da i posto mi je ovo prva kuija da pitam- nakon 5-tog dana sam imala odnos i naravno decko je svrsio u mene, jesam li bila zasticena il sam pozurila happy))

Natalija Beljo, dr. med.

Smečksti iscjedak normalna pojava po početku pijenja OHC i da bili ste zaštićeni kod odnosa.