Kontracepcija

kontraindikacije ili nesto drugo :((((

nejra88

dobar dan....molim Vas ako mozete da mi odgovorite na sljedece pitanje...naime pocela sam uzimati Logest pilule prema uputama..prva pilula prvi dan menstruacije..međutim jos uvijek mi traje ciklus( menstruaciju sam dobila 23.03)...sta se desava...neke kontraindikacije ili sta...hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Kada počnete s OHC to ne znači da će taj ciklus odmah biti kraći tako da i ako traje to je smečkasto krvarenje kao posljedica privikavanja koje se može javljati i izmedu ciklusa ( kroz neka 2-3 mjeseca)Ukoliko ne prestanu promjenite OHC.