Kontracepcija

kontracepcija-trudnoća

puhica

Pozdravljeni,
Nikada pre nisam koristila kontracepcijske tablete i 2h pre odnosa sam uzela kontracepcijsku tabletu yasminelle, s obzirom da nisam nastavila piti tablete drugi i naredne dane pa mi se pokazao MC drugi dan po uzimanju tablete u veoma cudnoj boji, mirisu, i samo jednoj kapljici.Zanima me koliko ja mogucnost trudnoce u takvom primjeru i kad bih trebala opraviti test nosečnosti, jer sam normalni mc trebala imati 14.-15. ? hvala za odgovor ..lp

Natalija Beljo, dr. med.

Ne znam zašto ste popili 2 sata prije jer nema učinka. tako da sad nakon 14 dana od odnosa napravite test.