Kontracepcija

diana-35

zklobucaric

Poštovana,

koristim Diana-35 već nekoliko godine i nemam nikakvih problema. Prošli mjesec sam napravila pauzu i nisam uzimala tablete mjesec dana. Poslijednja menstruacija je završila par dana prije nego što sam imala odnos. Odmah nakon toga sam popila tabletu pa me zanima kolika je mogučnost trudnoće ?

Unaprijed hvala !

Natalija Beljo, dr. med.

Koju tabletu?

zklobucaric

diane 35

typer

Nova sam na forumu pa neznam dal sam na pravo mjesto postavial pitanje.
Poštovana, molim Vas za pomoć.
Nakon pauze uzmanje kontracepcijskih pilula (zbog menstruacije) Diana35 prvu tabletu sam popila 5 sati kasnije ( u 23h umjesto 18h) i dalje mislim nastaviti uzimati tablete u 18 h. Dal sam ispravno postupila, dal mogu prakticirat spolni odnos bez zaštite?

Natalija Beljo, dr. med.

zklobucaric Ako ste ih uzeli kao day after sve ok.

typer Sve ok.