Kontracepcija

Povraćana tableta

Lei9d7Vzg

Poštovana doktorice,
pijem Logest tablete već 5 mjeseci. U prvom tjednu,sam sat i pol nakon popijene tablete povraćala. Nisam uzimala drugu tabletu jer sam smatrala kako se ova već apsorbirala. No, sada me hvata panika da se mozda nije. Naime, 10 dana nakon te , možda povraćane tablete, imala sam odnos s ejaklacijom. Zanima me da li je moguće da je doslo do trudnoće? sad
Unaprijed hvala

Lei9d7Vzg

Vidim da mi niste odgovorili, pa bih Vas zamolila za odgovor