Kontracepcija

strašljivica

urban18

Poštovana dr., imam jedno pitanje...vec sam vam pisala u vezi vikele...dobila sam krvarenje poslije te tablete..trajalo mi je 4 dana ...ali muci me sad to jer imam bolne i napete grudi....,i nekako vece,prosirene bradavice sad...pa me zanima da li jje moguce da je to od vikele ili...zbog toga sto sam pocela imati odnose....prvi put sam imala odnos prije dva mjeseca...mozda ne trebam vas ovo pitati ali ne znam koga drugog...oprostite ako sam dosadna i nemojte sta zamjerit... hvala unaprijed....

Natalija Beljo, dr. med.

To može biti znak da bi uskoro mogli dobiti sljedeću mjesečnicu.