Kontracepcija

sa logesta na yaz

qvattro

Poštovani,
da li biste bili ljubazni da mi pomognete... imam 41 godinu.... pre 3 godine počela sam piti Yaz.... prestala pre 5 meseci... u konsultaciji sa dr sam počela piti Logest pre 2 i po meseca, trenutno sam na trećoj kutiji... imam par pitanja: 1. u čemu je razlika između Logest-a i Yaz-a? 2. da li mogu izbeći period krvarenja kao sa Yaz-om, obzirom da mi odmor "pada " baš u vreme kada bih trebala prokrvariti? 3. da li, ako je isto kao sa Yaz-om, nakon popijene poslednje, 21 pilulice, trebam odmah načeti novu kutiju?

Srdačno zahvaljujem

Natalija Beljo, dr. med.

I jedan i drugi niskodozirni, razlika u sastavu - odnosu hormona. I da možete preskočiti mjewsečnicu tako što nakon zadnje roze tbl (24). počnete novi blister.