Kontracepcija

mit o debljanju

jasy

Poštovani!
Odmah da se izjasnim,moj problem je veliki manjak kila.
I prije par godina došla sam na ideju da probam s pilulama jer mi je puno žena to savijetovalo.Međutim,kako čitam,to nije točno! kile se ne dobivaju već je to samo blago zadžravanje vode. I sad mi nije jasno,kako. Puno ih je dobilo na kilaži i to čak preko 7,8 kg. I puno ih je reklo da im se povećao apetit. Dali postoji šansa da sa pilulama dobijem na kilaži,barem 5kg,i koje bi najbolje bile za to.. Ginekolog mi je prepisao Novinette,samo što čitam da su slabije,i da su sa njima nuspojave rijeđe.
Hvala unaprijed!

Natalija Beljo, dr. med.

Nažalost za Vas s pilulama se nećete udebljati.Svi unuter godine dana dobijemo na kilaži pili ili ne OHC.