Kontracepcija

tablete za dan poslje, pomoc

flavor

Dobar dan, ja sam imala odnos s deckom 31.7, tokom seksa njemu je pukao kondom i nismo skuzili to na vrijeme, to je bilo oko 22 sata navecer i ujutro mi je doktorica prepislala CILEST tablete 2 odmah i 2 nakon 12 sati, napravila sam to, zadnju M sam imala 16.7 znaci trebala bih dobiti oko 12.8, nije bilo nikavog smedeg iscjedka ili krvarenja, jel to mozda pre mala doza? znaci bole me grudi malo su osjetiljivije ko da da cu dobit,bolio me ljevi jajnik (to mi obicno bude 2 tijjedna prije nego kj cu dobit) pa pitanje je iduce, dali je moguce da se te tablete nisu "primile" nije bilo bljuvanja i takvih stavri, hvala unaprijed, ljepo pozdrav

Natalija Beljo, dr. med.

Nastupiti će izazvano krvarenje jer imate i simptome tako da neće biti " prave" mjesečnice koju očekujete.

flavor

a mozete moi reci kad bi ja to mogla ocekivati, posto ja trebam dobiti 12-tog a vec je 9-ti big-smile puno hvala na odgovoru happy

Natalija Beljo, dr. med.

Može se dogiti da i dode na 12 . a isto tako i da kasni od tog dfana cca 5 dana.Tako da teško je točno reći datum.Obično unutar 10 dana od kad popijete.

flavor

hvala, puno ste mi pomogli happy ljep pozdrav