Kontracepcija

tableta za dan poslije

sefika

Situacija je ovakva.Imala sam mengu 26.03.,a odnos s partnerom 7.04,i tijekom odnosa skužili smo da je kondom skliznuo,al nije svršio u mene,da li postoji šansa ono malo što izađe prije svršavanja da se ostane trudnim.Bila sam kod ginekologa,i propisao mi je tablete logest,da popijem 2,i nakon 12 sati još dvije,al kad sam pila zadnje dvije nakon 40 minuta sam povratila,i nazvala sam ginekologa i rekao je da ne pijem ponovo,jer će mi biti još lošije.Da li postoji mogućnost da sam trudna. Puno vam hvala

Natalija Beljo, dr. med.

Ne jer ste popili dovoljno hormona koji trebaju izazvati mjesečnicu .