Kontracepcija

Triquilar

Jelena

Počela sam piti triquilar jedan utorak. kada popijem 21 tabletu, da li počinjem ponovo ih piti idući utorak ili ponedjeljak- sedmi ili osmi dan?

doc. dr. sc. Branko Radaković

Ako završite u utorak uzimanje zadnje tablete Triqilara, sljedeću prvu tabletu u sljedećem nizu trebate početi uzimati u srijedu, znači nakon punih 7 dana pauze.

Mayyaa

Zdravo, zanima me stepen zastite od nezeljene trudnoce prilikom uzimanja kontarcepcijskih pilila Triquilar.
Popila sam 7.tableta, da li sam vec 100% zasticena?
Unaprijeh hvala.

Natalija Beljo, dr. med.

U životu ništa nije 100% pa tako ne možemo reći ni za Triquilar , ali zaštita je od prvog dana.