Kontracepcija

roselle

lexxx

Molima vas pomozite mi!!
od ginekologa sam dobila kontraceptivne pilule pod imenom Roselle, nikad nisam cula za takve pilule,a kadam sepokusala informirati putem interneta nisam pronasla odgovor. hvala!!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Jeste li sigurni da se tako zovu, obzirom ni ja nikad nisam čula za takve?

zoey2804

Ja sam takodjer od svog ginekologa dobila iste pilule, koje se zovu Roselle, i nisam nigdje uspjela saznati nista o njima. Pocela sam ih piti prije dva dana, s tim da nikad ranije nisam koristila kontracepcijske pilule. Molim Vas, mozete li mi reci jesu li te pilule u redu, i ako nisu, da predjem na neke druge?

Natalija Beljo, dr. med.

Moram se složiti sa kolegicom da nisam čula za njih.

Baksuzna

i ja sam dobila tablete Roselle od doktorice, tri kutije. Odmah su mi bile sumnjive, cak im rok nije ok ( do 3 mjeseca, 20011. ) govorim doktorici za rok, kaze nema veze, one se mogu piti sedam mjeseci nakon isteka roka. (pa eto vec tri mjeseca im je rok istekao, ccc ) .Odem do najblize apoteke i pitam da li imaju Roselle u prodaji, zena mi kaze da nemaju i da su to tablete iz humanitarne, e zamislite cime nas truju... u apoteci imaju tablete sa istim sastavom, kostaju 10KM, i mislim da se zovu MIKROGINOL. Ja Roselle ne mislim piti, rastopit cu ih i zalijevat cvijece, cula sam da pravo bukne od kontracep. tableta happy happy