Kontracepcija

Mogućnost trudnoće, pomak prezervativa, hitno!

sarica5555

Poštovani, pisala sam maloprije, nažolost svoj odgovor nemogu naći na forumu pa mislim da nisam dobro poslala.
Uglavnom, molim vas za hitnu pomoć.
U panici sam! Prije 8 dana sam imala odnosne s prezervativom, dečko nije ejakulirao u mene. Međutim, kondom se malo spustio bio, nije dođao ni do polovice spolovila i dečko ga je rukom povlačio gore. Nedugo nakon toga prekinuli smo odnos. Strah me. Postoji li mogućnost da sam trudna od preejakulata? Nisam bila u mogućnosti popiti pilulu za jutro poslije. Budući da je prošlo 8 dana, postoji li nešto što mogu popiti da se zaštitim? Zadnja menstruacija započela je 6.5. , ciklusi su mi neredoviti, zbog policističnih jajnika. Prije toga sam menstruaciju imala 29.3.
Unaprijed hvala!

Natalija Beljo, dr. med.

Ne možete računati na plodni / nepoldni dani tako da nažalost možete jedino čekati mjesečnicu iako mislim da nije moglo doći do izaženja preejakulata jer nije skroz pao.

sarica5555

Evo mene opet, mjesečnica mi sada kasni 8 dana. Neprekidno sam se živcirala zbog gore navedenog problema i bila pod stresom, bilo je i suza i nespavanja. Nemam nikakve simptome, osim što su mi grudi malo povećane i muči me nadutost. Jeli vrijeme za nekakav test?

Natalija Beljo, dr. med.

Možete ga napraviti.