Kontracepcija

hm...

lik

Zanima me kolika je mogucnost da je cura trudna ako nisam svrsio u njezinu vaginu nego van po tjelu a ne koristim kondome niti je ona koristila kontracepcijske pilule... Molim vas za odgovor je se tresem cijeli i ne mogu spavat koliko me to muci...A cura nije dobila stvari 4 mj. nema mucnine...to je sve sto znam.

Natalija Beljo, dr. med.

Ako 4 mjeseca nije dobila " stvari" odnosno mjesečnicu u to vrijeme bi imala simptome trudnoće, a jedan vidljiv je i porast trbuha.