Kontracepcija

zabrinutost

musmuljica

ako imam redovnu menstruaciju tokom 3 mjeseca od kada sam imala zadnji sexualni odnos da li je moguce da sam truddna jer sam procitala da zena moze imati redovnu menstruaciju i tokom trudnoce

Natalija Beljo, dr. med.

Napravite test ako je mjesečnica izostala.

jelena-lela

Zadnju mjesecnicu sam dobila 5.03,a imala sam odnos 14.03 i pri tom je kondom puko...inace ciklusi mi traju od 30-33 dana.Ovih dana me grudi bole ali neznam dali je zbog PMS ili...Jel moguce da sam trudna iako je to 10dan mog ciklusa i pri tom mi nije bilo plodno razdoblej?
Hvala unapred

Natalija Beljo, dr. med.

Ako Vam mjesečnice dolaze točno svakih 30-33 dana vaši plodni dani su od 15-20 dana ciklusa pa po tome ne bi trebali biti zabrinuti.Bol u prsima je PMS simptom