Kontracepcija

MIRENA

KATARINA 2

POŠTOVANI,
STAVILA SAM MIRENU PRIJE 9 MJESECI I DOSTA KRVARIM.PRVA DVA-TRI DANA KRVARIM MALO I ONDA PO 8-9 DANA PUNO.DA LI JE TO NORMALNO?JA NEZNAMDA LI BI TREBALA IZVADITI MIRENU?PRIJE SAM IMALA MJESEČNICE PO 7 DANA.IMALA SAM 2 PORODA.
HVALA UNAPRIJED

Natalija Beljo, dr. med.

Uz Mirenu ne bi smjeli imati tako duga krvarenja i ne tako dugo nakon umetanje. trebali biste se javiti svom ginekologu radi UZV pregleda da provjeri da li Mirena još uvijek u kavumu odnosno da se nije pomaknula ili ispala a da Vi niste primjetili.Osim ovih "ružnih "razloga može biti razlog i cista tako da svakako do ginekologa na UZV pregled.