Kontracepcija

pomoc!!

elvirabj

pozdrav!
imam jedan problem koji mozda i nije problem,ali trebam vasu pomoc i to sto prije!
pijem vec godinu dana Logest i danas mi se je dogodilo nesto cudno..
ujutro pijem logest i za danas nisam sigurna dali sam ju popila ili nisam jer se ne mogu sjetiti pa sam navecer popila jos jednu..a kako gotovo svakodnevno imam odnose sa deckom gdje on svrsi u mene zanima me kolika je mogucnost da ostanem trudna??'
hvala!!!

Natalija Beljo, dr. med.

Nema panike bitno jeda ste popili , a ne zaboravili. Ono šta se može desiti da Vam menga dode ranije ili da primjetite smečkasti iscjedak.