Kontracepcija

Izgubila pilulu Yaz

smotanka11

Izgubila sam jučer navečer 1. pilulu Yaz 11. po redu, zatim sam uzela odmah sljedeću znači 12. sad mi u kutijici fali jedna ružičasta tableta, što da radim? Da li da kad dođem do zadnje ružičaste tablete, bacim 4 bijele tablete i nastavim s novom kutijicom ružićastih tableta i normalno pijem do kraja ili...?

Natalija Beljo, dr. med.

pijete normalno dalje samo ce ciklus biti kraći za jedan dan.