Kontracepcija

krvarenje nakon mjesecnice i klavocin

zbunjena2011

Pozdrav! Ginekolog mi je propisao Logest pilule za kontracepcijsku zastitu jer su one, po njemu, najbolje. Pocela sam ih piti kao sto mi je on i rekao, prvog dana mjesecnice. Inace mi krvarenje traje oko 6-7 dana i onda prestane, no ovaj put se zadrzalo neko malo krvarenje zbog kojega moram primjenjivati dnevne uloske i koje uporno ne staje iako mi je ovo vec deseti dan od pocetka mjesecnice. Buduci da sam uvjerena da je to zbog djelovanja pilula, mozete li mi reci nakon koliko ce prestati i hoce li ovako biti i ubuduce te trebam li razmisliti o promjeni pilula jer mi stvara poteskoce u spolnom odnosu? Hvala
P.S. zaboravila sam napomenuti da sam kad sam tek pocela piti pilule morala piti i klavocin, a nakon toga sam imala spolni odnos, nakon cega je decko svrsio u mene… Vi ste napisali da klavocin ne smanjuje ucinak pilula, a ja sam ipak zabrinuta

Natalija Beljo, dr. med.

To je spotting i traje cca prva 4 mjeseca. Dok pijete antibiotik potrebna je dadatna zaštita u to vrijeme. Ne zna se za sve koji smnjuju koji zato mjere opreza savjetujemo dodatnu zaštitu.