Kontracepcija

menstruacija i spotting

starfish

Poštovani,

već od prije sam vam objasnila o čemu se radi, dakle, imam policistične jajnike, pijem cilest, dan prije plodnih dana pojavilo mi se krvarenje. 3 dana nakon zadnje pilule dobila sam mestruaciju. ginekologinja je rekla da najvjerojatnije nisam imala ovulaciju..je li moguće da sam je imala ta 3 dana ili sam je imala za vrijeme toga krvarenja? Hvala unaprijed!

Natalija Beljo, dr. med.

Kada pijete OHC nema ovulacije pa je to krvarenje reakcija hormona , a ne ovulacije