Kontracepcija

Neredovita menstrucija

Kika1902

Bok! Imam 18 godina i menstruacija mi nikad ne dođe na vrijeme,ili kasni ili dođe prerano.Sada mi već traje 20 dana,obilna krvarenja,pa malo slabije.To mi se nikad nije dogodilo.Što bi to moglo biti??? Zahvaljujem se unaprijed! happy

Natalija Beljo, dr. med.

Ako ste malo surfali po stranici onda ste vidjeli članak o obilnim krvarenjim i da se u tom slučaju svakako trebate javiti ginekologu pogotovi Vi s 18 godina.