Kontracepcija

pomoc

ivana_1607

imam problem, pijem triquilar vec 2 godine i nikad problema, medutim ovaj mj sam jedan dan povracala i odmah sam popila drugu, i jedan dan sam zakasnila, popila sam 4 sata poslije i mislim da to niije problem, medutim ovo je vec 7 dan da nisam dobila menstruaciju! u cemu je problem?

Natalija Beljo, dr. med.

Nadam se da niste ktoz ciklus još koji puta zaboravili popiti pa sta popili kasnije jer u tom slučaju ste poremetili cuklus pa mi menga trebala doći . Ukoliko ne javite se ginekologu radi UZV ( cista?).