Kontracepcija

Prestanak uzimanja kontracepcije, 2mj.kasnije menga kasni

bandras3

Poštovana,
prije 2mj.prestala sam trositi yasmin. Prva menga nakon toga dosla je redovito 24.dan kao i dok sam trosila tablete. Sljedecu sam trebala dobiti proslu nedelju tj.4.4. Imala sam odnos s deckom bez zastite s prekinutim snosajem. U utorak sam napravila test ( ne iz prvog urina) -bio je negativan. Grudi su me počele boljeti prekjucer , a inace me počnu dva tjedna prije nego dobim. Cijeli tjedan imam kao lagane grčeve u donjem dijelu trbuha, sto inače imam prvi dan menstruacije. Pojačano mokrim i imam pojačani bijeli i gusti iscjedak. Sto da radim , dal da napravim jos jedan test ili da pricekam? Dali je to mozda samo zato sto sam prestala trositi pilule pa mi se ciklus jos nije "posložio" ili postoji mogućnost trudnoće? Molim savjet....hvala!

Natalija Beljo, dr. med.

Vas ciklus sada neće biti kao pod OHC tako da nije ni iste dan dobivanja pa još pričekajte da dođe mjesečnica.