Kontracepcija

Trudnoća

žuža_

Dobro večer, ovako 29. siječnja ove godine imala sam nezaštićeni spolni odnos s dečkom, i sad menstruaciju sam dobila odmah dan kasnije i trajala je normalno 7 dana, i opet 21. veljače stim da smo imali još par odnosa isto nezaštićenih između toga, ne pijem kontracepcijske tablete, kupila sam 2 testa, jedan odmah 5 dana poslje i bio je negativan, i danas isto tako, ali meni je trbuh užasno neznam kak da to opišem tvrd i ko da sam trudna izgleda, napuhnuto, a na dijeti sam već 3 tjedna, i još ktome imam bijeli iscjedak redovito svaki dan, molila bih za savjet što da dalje radim i mišljenje, unaprijed hvala!

Natalija Beljo, dr. med.

Pričekajte još .

josipa1111

pozdrav. zadnju mjesečnicu sam imala 5.7,a ciklus mi traje 28-30 dana. imala sam 23.7 zaštićeni spolni odnos ali kondom se svukao i dečko je svršio u meni.kondom je ostao unutra,naravno odmah sam ga izvadila. unutar 22h sam popila tabletu za dan poslije. nisam sigurna dali su mi bili plodni ili neplodni dani. tabletu za dan poslije sam popila i prije mjesec dana te mi je tada mjesečnica kasnila 5 dana,ali je ipak došla. neznam dali bi tebala biti zabrinuta? i dali bi tebala imati ono izazvano krvarenje jer mi sljedeća mjesečnica treba biti tek 1.8?
unaprijed hvala.

jelena_system

zdravo,
tablete ta kontracepciju YAZ pijem danas 8. dan!Sinoc sam imala spolni odnos i decko je zavrsio u meni!da li je mogu ce da sam trudna?nakon odnosa nastalo je krvarenje koje je trajalo koji sat!jutros ga nije bilo, samo malo smedjkasti iscjedak!tablete svaki dan uzimam u isto virjeme, nijednu nisam preskocila..unaprijed hvala

jelena_system

što znači da mi je danas 3.dan o prestanka menstruacije, mada citavo vrijeme imam smedji iscjedak! tablete sam pocela piti 1. dan menstruacije, a taj spolni odnos imala 7. dan navecer

Natalija Beljo, dr. med.

josipa111 Mora biti izazvano krvarenje.
jelena_system Nema ovulacije