Otorinolaringologija

grlo

Lidija

Postovani,

zbog iritirajuceg osjecaja u grlu moj suprug konstantno "prociscava" grlo i to na jedan vrlo glasan i iritantan nacin. On nije ni svjestan koliko to ucestalo radi i kakvom jacinom. Tvrdi da ga grlo ne boli, ali da stalno ima potrebu da ga prociscava. Da li je to stvar lose navike ili je problem zdravstvene prirode? On ne zeli ici na pregled jer ga nista ne boli!!!!
Hvala na odgovoru!

prof. dr. Željko Bumber

Treba isključiti moguće slijevanje iz nosa, nadražaj iz jednjaka i želuca i td. Predlažem pregled.