Otorinolaringologija

operacija trećeg krajnika

slaven

Moj triipogodišnji sin ima problem u govornom razvoju.
Pedijatar je nakon nekoliko različitih terapija utvrdio da mu smetnju u sluhu stvara treći krajnik tj.,nepravilno čuje glasove i zvukove pa ih i ne interpretira ispravno.
Pošto smo se odlučili na operaciju, željeli bi to obaviti što prije i sa što manje neželjenih trauma za dijete jer ga ne bi željeli ostaviti samog nekoliko dana u nekoj od bolnica koje u pravilu ne dozvoljavaju majkama boravak sa djetetom.
Čuli smo za apartmane u Šalati ili možda nekom drugom bolničkom centru i zainteresirani smo za takav bolnički smještaj koji garantira prije svega kvalitetan bolnički i stručni kadar i istovremeno boravak sa djetetom.
Koji su to centri i koji je način i put da se njih kontaktira i do njih se dođe.

prof. dr. Željko Bumber

Nazovite 01 455 2333 / 248