Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

gljivice ili nesto drugo?

ivana

Postovanje!
Vec nekoliko mjeseci primjecujem kod svog jednogodisnjeg sina crvenilo na podrucju testisa. Radilo se prvo o povrsini velicine nokta koju smo po preporuci nase pedijatrice ljecili Ribljom masti. S obzirom da se to crvenilo nije povuklo, naprotiv, povecalo se, poceli smo mazati Plymicolom. Ipak, crvenilo se i dalje ne povlaci pa me zanima sto bi mogsao biti uzrok tom crvenilu i kako to ljeciti? Hvala unaprijed

Dr. Darko Richter

Radi se o klasičnom pitanju za dermatovenerologa - em je koža, em je spolni organ, pa vas upućujem na taj forum.