Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Lučenje sline...

zdravljee

Poštovani doktore,

imam jedan ''problem''!

------------------------------------------------------

Naime, često imam potrebu da izbacujem slinu iz usta koja mi se nekako ''slijeva''. To se dogaća naročito u jutro kada se moram doslovno natezati kako bi izbacio to nešto što osjećam u grlu...
Interesira me - koliko je to opasno i je li uopće opasno jer vi to najbolje znate i ne želim sam da procjenjujem! Od nekih sam čuo kako je to naprotiv lošem jer mi se time nešto pročišćava, a ja sam na internetu čitao kako je to poprilično opasno! Pa ne znam baš - stoga sam se odlučio vama pisati jer ste vi iznimno ''vrijedni na ovom forumu'' jer stalno odgovarate, za razliku nekih koji su zadnji put odgovorili u 2008.!
Hvala Vam doktore unaprijed na, nadam se, odgovoru koji će mi objasniti nešto bolje nego što čitam na internetu!

Hvala Vam još jednom!

Darko Richter, dr. med.

Nisam učio u knjigama.

zdravljee

Molim Vas, možete li objasniti malo pobliže pošto nisam razumio kakve veze ima čitanje u knjigama?! Jer, ja sam Vas piatao pitanje, a vi meni niste dali odgovor na njega!? Ne razumijem zašto - je li se tako odgovara kada se ne zna odgovor ili ...?

HVALA!

Darko Richter, dr. med.

Očito ovo ne znam, a znam ono što sam učio u knjigama. Ne spadam u one koji izmišljaju odgovore.
Međutim, ako ja nisam učio u knjigama, to vam, valjda, može značiti barem toliko da "problem" nije osobito značajan, ako uopće jest, jer, vjerojatno ne piše u knjigama koje je učio i još uvijek prelistava jedan postariji pedijatar. To ne znači ništa definitivno, ali ipak jest informacija više od samog "ne znam".
Vaša mi je reakcija, stoga, vrlo čudna, i molim vas, da me više ništa ne pitate. Razgovor je završen.