Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

proliv

natasa

Postovani
Moja beba je primila prije 8 dana MO PA RU vakcinu,sledeci dan navece se iz cista mira ispovracala,narednih dana pa sve do danas ima proliv koji je se zadnja dva dana malo redje javlja nego inace od 2 do 4 puta.Rastu joj i zubi sve 4 cetvorke.Receno nam je da je u pitanju stomacni virus i da pije probiotik kapsule.Da li je moguce da od toga virusa bebu boli svako vece stomak samo se valja i place i ima stalno gasove.Hrane sto se tice pocela je malo da jede slano a sve do sada je jela samo plazma keks sa mlijekom,jer nije htjela nista drugo.
Hvala

Dr. Darko Richter

Nema veze s cijepljenjem, radi se o koincidenciji cijepljenjai gastroenterokolitisa, koji se upravo spremao.