Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

voltaren cepici

zrinka

imam 21-mjesecnu djevojcicu koja trenutno ima temp. preko 39. zivimo u usa i ovdje niko nema iskustva sa voltaren cepicima. obicno joj skinem temperaturu sa paracetamol. slucajno kod sebe imama voltaren cepice,ali se bojim da joj dam jer ne znam nista kako treba dozirati za njen uzrast i da li su cepici prejaki za njen uzrast? molim javite.

Dr. Darko Richter

Voltaren čepići NISU registrirani za skidanje temperature maloj djeci. Zato vam i ne znam reći koja bi bila doza. Imate Tylenol, Motrin, dajte joj nešto takvoga, jer je prilagođeno baš djeci. Nemojte zaboraviti da joj date i obilnije piti (vode).