Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

zabrinuta

abogoev1

Poštovani doktore imam curicu staru 11 god i prija misec dana sam primjetila 3-4 bijele fleke, a sad ih puno više i to u predjelu leđa,prsa i ruka.Molim vas možete mi reć o kojoj je bolesti riječ,unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

Bez pregleda vam ne mogu reći skoro ništa. Može biti vitiligo, ili neki drugi uzrok dekoloracije kože, npr. ekcem, dermatofitoza, i sl.
Međutim, ovdje ima forum dermatologije, pa pitajte tamo.