Estetsko-korektivna dermatologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

deformacija kvadricepsa

shatzi

Poštovani,
prije otprilike 2 mjeseca pojavila su mi se vodoravna, simetricna udubljenja na oba kvadricepsa. udubljenja su otprilike 1,5 do 2 cm duboka i jako se vide. izgleda kao da mi je misic na tom mjestu pukao po pola. kako sam bila na uzv koji nije pokazao nikakvo oboljenje misica i ortoped je ustvrdio da nije doslo da rupture misica ja i dalje ne znam kako je do toga doslo. nisam imala nikakvih udaraca niti bolova u nogama, to se pojavilo samo od sebe.otrpilke mjesec dana prije toga prestala sam piti kontacepcijske pilule i pocela vjezbati na orbitreku (ne znam da li to ima kakve veze s tim) sada mi ortoped savjetuje da posjetim plasticnog kirurga.
pošto me ovo zbilja jako brine i estetski jako ruzno izgleda ja vas molim za savjet!
unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

I ja mislim da se trebate obratiti plastičnom kirurgu.