Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Usta šaka stopalo

Lorenamitin

Dobar dan
Djete od 1 god se zarazilo prešlo je na drugo djete od 3 god i na mene.
Najmanji je to super izgurao ali zato stariji sin i ja smo koma.
Svrbi stopala i dlanovi non stop od doktora smo dobili otopinu kalijevog permanganata i aftamed za afte, ali mene zanima sto se smije koristiti ima li nešto što bi pomoglo kod toga svraba kao krema ili nešto slično?
Hvala na odgovoru.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Jedino se može pokušati s lijekom protiv alergije (sirup, tablete).